BEHOBIA-SAN SEBASTIÁN
Webgune ofiziala Edizioa 2021.11.14
56

Behobia - San SebastiánPertsona ezinduen B/SS Sailkapen ofizialak


Parte hartzaileen bilatzailearen bidez, parte-hartzaile baten informazio zehatza kontsulta dezakezu (erritmoa, postu partzialak, argazkiak, bideoetarako sarbidea edo parte-hartzearen ziurtagiriak deskargatu).

Sailkapenak bilatzailea

Azken eguneratzea: 2019-12-16 14:45

Ez baduzu zure denbora eta sailkapen postua agertzerik nahi, jarri gurekin harremanetan hemen.

Bilaketaren emaitzak

Emaitzen kopuru totala: 290

Urtea Pos.
Oro.
Izena Abizenak Denbora 5 km
denbora
10 km
denbora
15 km
denbora
Dortsala Maila Pos.
Kat.
Herria
2019 1 IVAN MANOEL MONTERO FERREIRO 00:45:19 00:11:21 00:23:12 00:33:26 50036 Handbike 1 ARTEIXO
2019 1 GORKA MALO ESNAOLA 01:12:54 00:17:49 00:36:22 00:54:39 1512 Pertsona gorrak 1 AZPEITIA
2019 1 GUSTAVO MOLINA MARTINEZ 01:13:52 00:18:13 00:39:33 00:55:45 50030 Gurpildun aulkiak - T53 1 POBLETE
2019 1 ÒSCAR SANTOS VEIGA 01:18:35 00:20:18 00:40:11 00:59:31 1509 Ikusmen urrikoak - B2 1 CERDANYOLA DEL VALLES
2019 1 LUIS BUSTINGORRI ALBERDI 01:20:00 00:19:06 00:39:27 00:59:34 1511 Mugimendu ezintasuna 1 MARKINA-XEMEIN
2019 1 ALAIN IRAZU GOIKOETXEA 01:28:41 00:21:17 00:45:28 01:06:40 50026 Patinatzaile 1 GETARIA
2019 2 LUIS ALBERTO SANTAMARIA ALONSO 00:45:24 00:11:20 00:23:12 00:33:26 50009 Handbike 2 VILLARCAYO
2019 2 JOAQUÍN GARCÍA DÍAZ 01:21:52 00:18:31 00:40:26 00:59:55 50029 Gurpildun aulkiak - T53 2 ALMENSILLA
2019 2 JORGE PEREZ DOMINGO 01:25:05 00:21:18 00:43:09 01:04:15 3530 Ikusmen urrikoak - B2 2 MADRID
2019 2 CARLOS OLIVEROS SANZ 01:25:29 00:21:10 00:43:08 01:04:45 18325 Pertsona gorrak 2 BUÑUEL
2019 2 JOSE VINUEZA NOBRE 01:35:59 00:24:24 00:49:23 01:13:34 18322 Mugimendu ezintasuna 2 BARCELONA
2019 3 ION GALARRAGA ZENDOIA 00:48:06 00:11:20 00:23:12 00:33:45 50004 Handbike 3 BIDEGOYAN
2019 3 ALBERTO MANUEL PEREIRA BATISTA 01:30:58 00:19:23 00:42:41 01:03:04 50016 Gurpildun aulkiak - T54 1 PORTO
2019 3 ARITZ SALA MAYOR 01:31:30 00:22:27 00:45:57 01:09:21 18315 Ikusmen urrikoak - B2 3 DONOSTIA-SAN SEBASTIÁN
2019 3 MANUEL RODRIGUEZ GARCIA 01:45:05 00:25:07 00:52:11 01:18:34 18323 Mugimendu ezintasuna 3 VILLABONA
2019 3 ITZIAR LOPEZ MOTIÑO 02:03:15 00:29:34 01:01:26 01:32:06 18329 Pertsona gorrak 3 DONOSTIA-SAN SEBASTIÁN
2019 4 OLIVIER LAMBERT 00:48:14 00:11:21 00:24:13 00:35:26 50018 Handbike 4 SAINT-PAUL-LES-DAX
2019 4 JESUS DEL CASTILLO CUESTA 01:32:38 00:22:58 00:46:14 01:09:50 18317 Ikusmen urrikoak - B2 4 VITORIA-GASTEIZ
2019 4 FERNANDO PINTO MENDONÇA 01:44:14 00:30:34 00:54:54 01:17:19 50019 Gurpildun aulkiak - T53 3 FELGUEIRAS
2019 4 MÓNICA MORALES CARRERO 02:13:11 00:31:35 01:04:57 01:39:14 18333 Pertsona gorrak 4 OÑATI
Orrialdeak: 1 / 15