BEHOBIA-SAN SEBASTIÁN
Webgune ofiziala Edizioa 2021.11.14
56

Behobia - San SebastiánPertsona ezinduen B/SS Sailkapen ofizialak


Parte hartzaileen bilatzailearen bidez, parte-hartzaile baten informazio zehatza kontsulta dezakezu (erritmoa, postu partzialak, argazkiak, bideoetarako sarbidea edo parte-hartzearen ziurtagiriak deskargatu).

Sailkapenak bilatzailea

Azken eguneratzea: 2019-12-16 14:45

Ez baduzu zure denbora eta sailkapen postua agertzerik nahi, jarri gurekin harremanetan hemen.

Bilaketaren emaitzak

Emaitzen kopuru totala: 290

Urtea Pos.
Oro.
Izena Abizenak Denbora 5 km
denbora
10 km
denbora
15 km
denbora
Dortsala Maila Pos.
Kat.
Herria
2016 1 ABEL AVILA RODRIGUEZ 01:14:20 00:17:50 00:37:04 00:55:24 346 Ikusmen urrikoak - B2 1 SANT JOAN DE VILATORRADA
2016 1 ALAIN IRAZU GOIKOETXEA 01:16:39 00:19:14 00:39:13 00:57:29 50003 Patinatzaile 1 GETARIA
2016 1 LUIS BUSTINGORRI ALBERDI 01:19:36 00:19:39 00:39:45 00:59:24 1526 Mugimendu ezintasuna 1 MARKINA-XEMEIN
2016 2 ION GALARRAGA CENDOYA 00:40:45 00:10:16 00:21:13 00:30:36 50010 Handbike 2 BIDEGOYAN
2016 2 JOAQUÍN GARCÍA DÍAZ 01:15:19 00:19:12 00:39:55 00:56:39 50015 Gurpildun aulkiak - T53 1 ALMENSILLA
2016 2 JORGE PEREZ DOMINGO 01:25:46 00:20:31 00:42:26 01:03:54 1528 Ikusmen urrikoak - B2 2 MADRID
2016 2 JAVI CONDE PUJANA 01:29:25 00:21:43 00:45:09 01:07:15 344 Mugimendu ezintasuna 2 ETXEBARRI
2016 3 LUIS MIGUEL MARQUINA CASCALLANA 00:40:52 00:10:17 00:21:15 00:30:36 50039 Handbike 3 TARANCON
2016 3 VICENTE MARTIN CALVO 01:17:39 00:20:07 00:39:56 00:58:12 50011 Gurpildun aulkiak - T51 1 ZARZA DE PUMAREDA
2016 3 ALBERTO DURAN LOPEZ 01:29:47 00:22:03 00:44:37 01:06:58 18083 Ikusmen urrikoak - B2 3 MADRID
2016 3 AITOR MAYANS IGLESIAS 01:30:36 00:21:42 00:45:09 01:07:30 345 Mugimendu ezintasuna 3 ETXEBARRI
2016 4 VICENTE YANGUEZ SANTALLA 00:43:18 00:10:58 00:22:34 00:32:28 50013 Handbike 4 PARLA
2016 4 VICENTE MARTIN CALVO 01:19:40 00:18:55 00:41:11 00:58:56 50012 Gurpildun aulkiak - T51 2 ZARZA DE PUMAREDA
2016 4 ÒSCAR SANTOS VEIGA 01:31:52 00:21:09 00:44:29 01:07:20 1529 Ikusmen urrikoak - B2 4 CERDANYOLA DEL VALLES
2016 4 LUIS MARCOS PEREZ SANCHEZ 01:35:08 00:25:51 00:49:37 01:12:21 9340 Mugimendu ezintasuna 4 CORIA
2016 5 IMANOL IOSU MARTINEZ BURGOS 00:49:05 00:12:19 00:25:39 00:36:35 50023 Handbike 5 ABANTO
2016 5 DIEGO LUIS CAMACHO RODRÍGUEZ 01:21:16 00:21:35 00:42:58 01:01:05 50019 Gurpildun aulkiak - T54 2 SEVILLA
2016 5 IGNACIO GONZALEZ SECUNZA 01:32:35 00:22:37 00:46:00 01:08:54 18074 Ikusmen urrikoak - B2 5 MADRID
2016 5 JESUS GOMEZ BARCENA 01:50:33 00:23:16 00:50:04 01:19:34 1527 Mugimendu ezintasuna 5 QUIJANO DE PIELAGOS
2016 6 PATRICK JOUSSAUME JOUSSAUME 00:49:19 00:12:16 00:25:14 00:36:33 50002 Handbike 6 LEDEUIX
Orrialdeak: 11 / 15